Laptops

Laptopy i rankingi – blog

Dell Precision 15 5520

Dell Precision 15 5520
Dell Precision 15 5520

Dell Precision 15 5520 jest to urządzenie, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami. Może być ono używane na przykład w domu albo w biurze. Praca na tym urządzeniu jest bardzo płynna oraz szybka i sprawna. Dell Precision 15 5520 jest to laptop na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Procesor Intel Core i7, znajdujący się w tym urządzeniu zapewnia doskonałą i bardzo wydajną pracę komputera. Wygląd urządzenia jest wręcz perfekcyjny. Sprzęt jest wyposażony w klawiaturę wyspową. Jest to praktyczne rozwiązanie ale też i eleganckie i bardzo funkcjonalne. Taki układ zdecydowanie ułatwia pisanie. Laptop Dell Precision 5520 stanowi gwarancję wysokich osiągów i sprawnej pracy. Wszystkie podzespoły są energooszczędne. To wszystko razem przekłada się na długą pracę sprzętu na baterii, bez częstej konieczności zasilania sieciowego.

Dell Precision 15 5520 – laptop do pracy

Dell Precision 15 5520 jest to urządzenie, które charakteryzuje się doskonałymi parametrami

Autor zdjęcia: dell.com

Urządzenie, dzięki długiej pracy na baterii umożliwia pracę w różnych warunkach. Można go zabrać ze sobą na przykład w podróż biznesową albo na ważną konferencję. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, praca na nim jest bardzo przyjemna i komfortowa. Dell Precision 15 5520 zbudowany jest z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ważne jest to, że komputer posiada zabezpieczenia przed włamaniem się do niego. Dzięki temu, można tam trzymać wszystkie, nawet bardzo wrażliwe dane. Urządzenie posiada aż 15,6 cali. Pracuje ono na najnowszym Windowsie 10. W drodze podsumowania warto wiedzieć, iż ten wyżej wymieniony laptop posiada następujące parametry:

  • najnowszy Windows 10,
  • 15,6 cali,
  • wysokie nasycenie kolorów i barw,
  • doskonała jakość dźwięku,
  • podświetlana klawiatura,
  • wytrzymałość akumulatora,
  • procesor Intel Core i7.

Co ciekawe, z urządzenia można korzystać w wersji Full HD lub 4K, w zależności od swoich indywidualnych upodobań można zdecydować się na matrycę całkiem matową albo dotykową. Oba warianty prezentują się doskonale i są bardzo wygodne podczas korzystania. Karta graficzna nVidia Quadro zapewnia dużą efektywność pracy wszystkim użytkownikom. Wydajne podzespoły stanowią również bardzo duży atut tego urządzenia i wspaniale współpracują z Windowsem 10.